Blog
franticbeholder
frantick
0 obserwujących 102 notki 55948 odsłon
frantick, 14 stycznia 2013 r.

Prawdziwsza prawda o WOŚP

 

Czytając oraz słuchając krytycznych opinii na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz jej założyciela Jurka Owsiaka czułem się bardzo rozczarowany. Żaden z komentatorów mających wyrobione, negatywne zdanie na temat WOŚP  nie zauważył tego co naprawdę robi Orkiestra. Nawet przenikliwy i błogosławiony umysł Tomasza Terlikowskiego nie przejrzał prawdziwych zamiarów Jurka Owsiaka. Bo prawda jest aż nader oczywista.

To jasne, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest organizacją założoną przez ateistyczno-komunistyczno-homoseksualno-żydowsko-rosyjsko-niemieckie środowisko w celu ogłupiania i wynaradawiania zdrowej tkanki Narodu Polskiego. Wszak czym innym jak nie oszukiwaniem Polaków jest kupowanie sprzętu do ratowania noworodków? Dobrze wiemy, że ten sprzęt kupiony potajemnie w Magdalence przy udziale byłych agentów WSI służy do tego, żeby te zwodniczo uratowane dzieci deprawowały się po kilku latach na satanistyczno-lewacko-liberalno-pornograficzynym Przystanku Woodstock. Tak ogłupiony Naród jest łatwy do kierowanie i daje więcej na WOŚP i koło się toczy. To oczywiste, że WOŚP to machina służąca podtrzymywaniu kondominium niemiecko rosyjskiego w już przecież nie niepodległej Rzeczypospolitej.

W tym roku dodatkowo Owsiak zamachnął się na seniorów. To jasny i klarowny atak na wiarę katolicką i samego Pana Boga. Kto bowiem odciąga darczyńcę od wsparcia Radia Maryja ten atakuje cały Kościół! Dodatkowo seniorzy, którymi w dobrze wyposażonych szpitalach zajmą się dobrzy lekarze to oczywisty atak w opozycję! Lewactwo atakuje! Zadowolony emeryt nie pomaszeruje, nie zagłosuje, nie wyślę darowizny na odwierty geotermalne. Dlaczego nikt tego nie zauważył? Przecież to takie oczywiste!...

A teraz na poważnie. Wszystkim Wam, którzy uważacie, że działalność WOŚP jest w jakimś stopniu wątpliwa moralnie, życzę abyście nigdy nie musieli być korzystającymi ze sprzętu zakupionego dzięki organizowanym rokrocznie zbiórkom. To przykre, że podzieliliśmy się tak bardzo, że nawet charytatywność jest nasza i ich, że nawet słuszny cel jeżeli jest ogłaszany i realizowany przez człowieka nie do końca „naszego” to staje się „zawoalowanym złem”. Mam jednak nadzieję, że wszyscy krytycy WOŚP i Jurka Owsiaka  podobnie, jak Jacek Kurski w akcie sprzeciwu wobec wielkiego finału wrzucili swoje grosiki do skrzyneczki Caritas lub PAH, bo nie ważne jaki kolor ma charytatywność ważny jest gest dobrej woli.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Lewym okiem na prawo, prawym na lewo

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @Autor Kibole sa negatywnie przedstawiani? Rozumiem że to Lis z Tuskiem zniszczyli Narodowy?
  • @Autor To stowarzyszenie liczy 160 osób.Tylko samych internowanych w stanie wojennym było...
  • @Autor Piękny opis. Idealnie pasuje do Pani Doktor Pawłowicz - myśl wyprzedza słowo.

Tagi

Tematy w dziale